עסקאות נדל"ן

רכישת או מכירת נכס מקרקעין היא לא פעם העסקה הגדולה והחשובה ביותר שתעשו בחייכם. עסקת נדל"ן נחשבת תמיד כצעד משמעותי, בעל השפעות ארוכות טווח, אשר בדרך כלל כרוך בעלויות כספיות ניכרות. אם אתם עומדים לרכוש או למכור נכס למגורים או נדל"ן מסחרי, חשוב שתדעו שרכישה או מכירה של נדל"ן היא עסקה מאתגרת מבחינה עסקית ופרוצדורלית ובד"כ טומנת בחובה סוגיות מיסוי מקרקעין בעלות משמעות כלכלית ניכרת.  

חוזי המקרקעין הם על פי רוב מורכבים מאוד, וכוללים סעיפים מרובים אשר לא תמיד השלכותיהם העתידיות ברורות למי שאינו בקיא בתחום. גם אם לכאורה נדמה כי חוזה הקניה או המכירה הוא עניין טכני ופשוט, הרי שעל פי רוב הדברים אינם כך, וחתימה על חוזה בלי ליווי עו"ד הבקיא בתחום המקרקעין עלולה לגרום לנזק בעל השלכות משמעותיות ביותר.

אתם צריכים עו"ד בקיא ומנוסה בתחום הנדל"ן שינהל עבורכם את המכירה או הרכישה בזמן ובעלויות מינימאליים. עו"ד מקרקעין אשר ילווה את עסקת המקרקעין עבורכם צריך להיות בקיא ובעל ניסיון בתחומים מרובים המרכיבים עסקת נדל"ן - חוקי מיסוי מקרקעין, דיני תכנון ובניה וההיבט הקנייני של דיני מקרקעין. זאת בצד עבודה שוטפת ויעילה מול רשויות, גופים ממשלתיים ובנקים.

משרדנו מעניק מעטפת רחבה של שירותים אשר יעניקו לכם את הכלים הדרושים לכם כדי להוציא לפועל מגוון רחב של עסקאות נדל"ן. שירותינו מקיפים את כל הדרוש, החל משלב בדיקת נאותות ביחס לנכס, עבור בשלב המשא ומתן ותכנון נכון של מתווה העסקה מבחינה עסקית, ומימונית, היבטי המיסוי וכלה ביישום מוצלח של העסקה. 


logo בניית אתרים